FİLM HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTİN

FİLM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR FİLM HAKKINDA 4 ADET YORUM YAPILDI
kakali Temmuz 21, 2019 / 12:55 am Cevapla

Oldukça keyifli, japon tarihi sosyal hayatı ve kültürü hakkında bir çok yeni şey öğrenmenin yanı sra bir sinemasever olarak da sizi tatmin edecektir.. İlk iki filminden sonra Zatôichi hayranı olmamak biraz zor :))
Shintarô Katsu mükemmel bir aktör..

Siye yönetimine de özenli paylaşımları için ayrıca teşekkür ederim..

    mehmetugurkocabas Temmuz 21, 2019 / 5:01 am Cevapla

    Asıl ben teşekkür ediyorum ilginiz ve alakanız için. Siz olmasanız belki de hiç eklemeyecektim, unutulacaktı serinin bu filmi :))

atılkurt Temmuz 21, 2019 / 9:48 pm Cevapla

Zatôichi filmlerini sizin siteniz sayesinde tanıdım.dolayısıyla böyle muhteşem bir kaynağı bizlere sunduğunuz için binlerce ,milyonlarca teşekkür ederim.sitenizin müptelasıyım.hergün bir kere ziyaret ederim.iy ki varsınız.sayenizde dünya sinemasının bulunmaz ,bilinmez örneklerine kavuşuyoruz.hakkınız ödenmez..bazı yayınladığınız filmlerin tr dublaj versiyonları da bulunmakta,bu na istinaden tr dublajlarını paylaşabilirseniz çok sevinirim.elinize,gözlerinize,emeğinize sağlık.sağolun varolun..

    mehmetugurkocabas Temmuz 21, 2019 / 11:21 pm Cevapla

    Öncelikle iyi dilekleriniz ve sitemi tercih ettiğiniz için teşekkürlerimi sunuyorum. Daha nice film eklemek istiyorum ancak zaman, para vs. sıkıntıları olduğundan dolayı biraz yavaş ilerlemekte bunun için kusuruma bakmayın. Filmlerin evet Türkçe dublaj seçenekleri var doğru ancak ben sitemde hiçbir şekilde Türkçe dublaj bulunmasını istememekteyim. Dublajın filmin ruhunu öldürdüğünü düşündüğümden dolayı yayınlamıyorum, umarım anlayışla karşılarsınız bu durumu. Sevgilerimi, saygılarımı sunuyorum..

BU FİLMLERE DE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?