Uğur Film
Sexo Con Amor – Aşkla Seks
Sexo Con Amor – Aşkla Seks
TÜR Erotik, Komedi, Romantik
YAPIM 2003
SÜRE 108 Dak.
IMDB 6.3 / 10
KALİTE 360P
TERCİH TR ALTYAZI
YÖNETMEN Boris Quercia

Luisa, bir mahalle okulunda çocuklara cinsel ders vermeyi amaç edinen genç bir öğretmendir. Ancak çocuklarla başlayan bu dersler, ebeveynler ile devam edecektir. Film, öğrencilerin ebeveynlerinin cinsel sorunlarına ve ahlaki değerlerine ilginç bir bakış atıyor...
Şili'nin en çok izlenen ve en çok hasılat yapan filmi olan Sexo Con Amor (Sex with Love) - Aşkla Seks, özellikle dünya çapında "çamaşır makinesi" sahnesiyle hatırlanıyor. Film, toplam 7 ödüle sahip.

BU FİLMİ:   4 KİŞİ BEĞENDİ   3 KİŞİ BEĞENMEDİ
BU FİLMLEREDE GÖZ ATMAK İSTER MİSİNİZ ?
FİLM HAKKINDA GÖRÜŞLERİNİZİ BELİRTİN

FİLM HAKKINDA YAPILAN YORUMLAR FİLM HAKKINDA 2 ADET YORUM YAPILDI
remziye kavrak Nisan 21, 2019 / 11:25 pm Cevapla

Gülmekten katıldım dersem abartmış olmam. Adam sex bağımlısı, bu uyuşturucu gibidir ve tedavisi de yoktur. Aslında her erkeğin zihninde bu var, bir tarafta evi ailesi diğer tarafta diğer kadınlar. Karısı saf olan rahatlıkla yapabiliyor, ama olmayan da kıçına tekme yer korkusuyla yapamıyor, içinde kalıyor. Erkek yapar ama kadın yapamaz zihniyeti. Zaten kadın yapar düşüncesi bile erkeğin aklını almaya yetiyor. Aşkla sevgiyle ve sexle harmanlanmış, önemli mesajlar veren eğlenceli bir komedi.İzlemenizi öneriyorum. Emeğinize teşekkürler Uğur Film.

Ahmet kaya Ağustos 14, 2019 / 2:38 am Cevapla

Bu adam bnm gibi gerçekten sex bir bagimlilik haline gelmiş bendede