Agatha Couture

 1. Film Socialisme – Sosyalizm
  Tüm Bilgiler
  Film Socialisme – Sosyalizm Dram 
  Türkçe Altyazı
  Filmi açıklaması oldukça zor. Bu yüzden Filmekimi'nin film hakkında yaptığı açıklamayı koymak en mantıklısı: Bunun gibi şeyler -Akdeniz`de yol alan bir yolcu gemisi. Yolcular arasında geçen farklı dillerde farklı sohbetler... Quo vadis Europa -Gece. Bir kız ve erkek kardeşi, çocuklarının mahkemesinde tanıklık etmeleri için anne ve babalarını çağırır. Özgürlük, Eşitlik ve Kardeşlik kavramlarının ciddi açıklamalarını talep ederler... İnsanlıklar -Altı gerçek ya da yanlış mitos: Mısır, Filistin, Odessa, Hellas, Napoli ve Barselona... Ünlü Fransız filozof Alain Badiou ve efsane şarkıcı Patti Smith, üç bölümden oluşan bu senfonin bir parçası. Godard`ın son şaheseri, "fikirler bizi ayırır, hayaller birleştirir" aforizmasından yola çıkıyor.Fransız Yeni Dalgası'nın ustası Jean-Luc Godard'ın bu filmi, aynı zamanda HD kamera teknolojisiyle çektiği ilk film olma özelliğini taşıyor.
  • 2010
  • 720P
  • IMDb 5.8
  • 1.003
  • 0

ugurfilm.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfasından bize ulaşabilirler.
Sitemap, film izle full hd film izle tipobet yeni giriş adresi bonus veren bahis siteleri yabancı dizi izle hd film izle