Hakkımızda
Uğur Film, 2008 yılında Blogger aracılığıyla yayın hayatına başlamış bir film izleme sitesidir. 2013 yılına kadar Blogger aracılığıyla yayınına devam eden sitemiz, 2014 yılında ugurfilm.com alan adını almış ve bu şekilde yayın hayatına devam etmiştir. Maddi sıkıntılardan ötürü 2015 yılında kapanan sitemiz, 2 yıllık bir aranın ardından 2017 yılında tekrar faaliyete geçmiş ve hala da faaliyetini sürdürmektedir. Alexa verilerine göre Türkiye'nin en değerli 1.250 sitesi arasında yer alan sitemiz, hızla büyümeye devam etmekte ve alternatif sinema severler için değerli bir kılavuz olmaya çalışmaktadır.

Misyonumuz
Alternatif sinema filmlerini izleyiciye sunmak, ülkelere ve yönetmenlere ait detaylı bir film havuzu oluşturmak ve izleyiciye bunu en iyi şekilde sunmaktır.

Vizyonumuz
Türkiye'nin en değerli ve altyapısı en sağlam alternatif sinema sitesi olmak.

 

ugurfilm.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfasından bize ulaşabilirler.
Sitemap, tipobet yeni giriş adresi, betebet yeni giriş adresi , jojobet, Aşk 101 izle