Youtube’da Dijital Bir Film Festivali: We Are One

Youtube’da Dijital Bir Film Festivali: We Are One

  Nisan 29, 2020

  84 Okunma

20 önemli film festivali, Youtube üzerinden gerçekleşecek dijital film festivali için bir araya geliyor!

Youtube, 20 festivalin bir araya gelerek oluşturduğu dijital film festivaline ev sahipliği yapacak. We Are One: A Global Film Festival olarak duyurulan projeye, Venedik’ten Cannes’a, Sundance’ten Tribeca’ya birçok önemli film festivali içerikleriyle destek verecek.

Covid-19 salgını sonrası seyirciyle bir araya gelmede alternatif yollar arayan film festivalleri, bir araya gelerek We Are One: A Global Film Festival projesiyle izleyicinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. 29 Mayıs – 07 Haziran tarihleri arasında Youtube üzerinden gerçekleştirilmesi planlanan online film festivalinde, reklamsız ve ücretsiz bir şekilde uzundan kısa metraja, belgeselden panele çeşitli içerikler erişime açık olacak. Tribeca Enterprises tarafından yapımcılığı üstlenen ve organize edilen We Are One: A Global Film Festival’e, birçok önemli film festivali seçkileriyle programa dahil olacak.

20 film festivalinden içeriklerle 10 gün sürecek olan etkinlikte, toplanacak bağışlarla Dünya Sağlık Örgütü (WHO)’nün Covid-19 salgını ile mücadelesine de destek olunacak. Bu projeye dahil olan festivaller ise şöyle: Annecy Uluslararası Animasyon Film Festivali, Berlin Uluslararası Film Festivali, BFI Londra Film Festivali, Cannes Film Festivali, Guadalajara Uluslararası Film Festivali, Macao Uluslararası Film Festivali ve Ödülleri (IFFAM), Kudüs Film Festivali, Mumbai Film Festivali (MAMI), Karlovy Vary Uluslararası Film Festivali, Locarno Film Festivali, Marakeş Uluslararası Film Festivali, New York Film Festivali, San Sebastian Uluslararası Film Festivali, Saraybosna Film Festivali, Sundance Film Festivali, Sydney Film Festivali, Tokyo Uluslararası Film Festivali, Toronto Uluslararası Film Festivali, Tribeca Film Festivali ve Venedik Filmi Festivali.

Variety’nin haberine göre, bu projeye destek veren festivaller, kendi tarihlerinde etkinliklerini yapmaya devam edecek. Geleneksel olarak Eylül ayında düzenlenen Venedik ve Toronto festivalleri, önceden belirledikleri tarihleri korurken, iki kez ertelenen Cannes’ın akıbeti henüz netlik kazanmış değil. Kısacası We Are One: A Global Film Festival, festivallerin küçük seçkilerle dahil olduğu bir dayanışma organizasyonu. Festival, 29 Mayıs’tan itibaren youtube.com/weareone üzerinden erişime açık olacak.

  Etiket:
Yorum Alanı
ugurfilm.com, 5651 sayılı yasada tanımlanan yer sağlayıcı olarak hizmet vermektedir. Telif hakkına konu olan eserlerin yasal olmayan bir biçimde paylaşıldığını ve yasal haklarının çiğnendiğini düşünen hak sahipleri veya meslek birlikleri, iletişim sayfasından bize ulaşabilirler.
full film izle, Sitemap, tipobet yeni giriş adresi, betebet yeni giriş adresi , jojobet, Aşk 101 izle